MECHANIK MASZYN WTRYSKOWYCH
  • Jastrzębie k. Brodnicy
kujawsko-pomorskie, Jastrzębie k. Brodnicy, Kujawsko-pomorskie, Polska
Gotec Plastics Polska Sp. z o.o.
8. 10. 2024

Firma Gotec Plastics Polska Sp. z o.o. (https://gotec-plastics.com/) - spółka dynamicznie rozwijającej się globalnej grupy kapitałowej, specjalizująca się w produkcji części samochodowych z tworzyw sztucznych, w związku z planowanym wzmocnieniem struktur wewnętrznych poszukuje osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Dokonywanie systematycznych przeglądów maszyn i urządzeń, diagnozowanie uszkodzeń oraz awarii i przeprowadzanie napraw maszyn i urządzeń według określonych standardów jakości przy maksymalnie możliwej oszczędności kosztów,
  • Efektywne gospodarowane powierzonymi narzędziami, materiałami i urządzeniami,
  • Znajomość i stosowanie zaleceń zawartych w Dokumentacji Techniczno - Ruchowej urządzeń i instalacji,
  • Wypełnianie odpowiednich dokumentów związanych z wykonywanymi czynnościami zgodnie z obowiązującymi procedurami i instrukcjami,
  • Naprawa i konserwacja maszyn i urządzeń technicznych, regulacje urządzeń i podstawowych systemów mechatronicznych,

Wymagania:

  • Minimalne ZSZ w zawodzie mechanik i pokrewnych,
  • Podstawowa znajomość podstaw pneumatyki i hydrauliki siłowej,
  • Dyspozycyjność - praca w trybie 3-zmianowym,
  • Umiejętność pracy zespołowej i indywidualnej,
  • Samodzielność i zaangażowanie,
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania i narzędzia.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie zorientowanej na pracowników, w której ceni się pracę zespołową oraz rozwój pracowników,
  • Stabilną pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Możliwość uczestnictwa w krajowych i zagranicznych podróżach służbowych,
  • Dodatkowe świadczenia socjalne,
  • Szkolenia i kursy dokształcające,
  • System opieki medycznej,
  • Darmowe dojazdy,
  • Awanse wewnątrzzakładowe.

Jeśli masz więcej pytań proszę zadzwoń do nas 56 682 07 05.

Aplikacje zawierające CV i listy motywacyjne prosimy przesyłać:

adres mailowy za pomocą przycisku 'Aplikuj teraz'.

  • Praca kujawsko-pomorskie
  • Mechanik kujawsko-pomorskie
  • Operator maszyn kujawsko-pomorskie
  • kujawsko-pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190