Mechanik Maszyn Szwalniczych
  • Końskie
Końskie, Końskie, świętokrzyskie, Polska
Hrappka.pl
23. 8. 2024

#1236771

Dla naszego klienta, renomowanej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko Mechanika Maszyn Szwalniczych.

Obowiązki:

  • Kompleksowe utrzymanie ruchu maszyn szwalniczych.
  • Przeprowadzanie bieżących napraw.
  • Konserwacja i przeglądy maszyn.

  • Doświadczenia w zakresie naprawy maszyn szwalniczych.
  • Znajomości zagadnień związanych z pracą maszyn i urządzeń.
  • Zdolności manualnych.
  • Rzetelności i dokładności w wykonywaniu obowiązków.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Szkolenia w zakresie naprawy maszyn szwalniczych.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • System motywacyjny.

  • Praca Końskie
  • Mechanik Końskie
  • Operator maszyn Końskie
  • Końskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584