Mechanik maszyn rolniczych
  • Niemcy
Niemcy, Lipsk, Niemcy, Niemcy
PolFach
20. 9. 2024

Mechanik maszyn rolniczych, premia 500 €, komunikatywny niemiecki i auto, Berlin i Lipsk wschodnie Niemcy || Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de/oferty.html, poszukuje na zlecenie niemieckiego pracodawcy do miast Berlin i Lipsk: Mechaników maszyn rolniczych. Wymagana jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego i własne auto. Mogą też kandydować 2-osobowe ekipy.

Obowiązki

  • Miejsce pracy: Berlin i Lipsk wschodnie Niemcy
  • Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
  • Umowa o pracę na okres stały z niemiecką agencją pracy tymczasowej (Zeitarbeit) z miasta Göttingen
  • Czas pracy: od poniedziałku do piątku, miesięcznie od 175 do 190 godzin (ok. 48 godz./ tydzień). Na życzenie więcej godzin.
  • Główne zadania:
  • Przeprowadzanie prac konserwacyjnych, kontrolnych i serwisowych maszyn rolniczych
  • Konserwacja, naprawa i przegląd maszyn rolniczych zgodnie ze specyfikacjami producenta
  • Diagnostyka maszyn rolniczych, wyszukiwanie usterek i awarii przy użyciu najnowszych systemów diagnostycznych
  • Wymiana silników, skrzyni biegów w maszynach rolniczych

Wymagania

  • Ukończony zawód Mechanik pojazdów ciężarowych / maszyn rolniczych lub pokrewny
  • Praktyczne doświadczenie w zawodzie mechanik maszyn rolniczych
  • Umiejętność obsługi programów komputerowych do diagnostyki maszyn rolniczych
  • Umiejętność diagnozowania usterek
  • Umiejętność wykonywania wymian skrzyni biegów i silników
  • Konieczna komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. A2 / B1)
  • Konieczne posiadanie własnego auta do dojazdów z mieszkania do pracy
  • W przypadku ekipy 2-osobowej, jeden członek ekipy musi mówić komunikatywnie po niemiecku

Oferujemy

  • Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
  • + 24 dni płatnego urlopu
  • Stawka brutto: od 15 euro / godz. (zależne od kwalifikacji, znajomości języka niemieckiego i stażu pracy)
  • Dieta netto 9 euro za każdą przepracowaną godzinę (od 1400 do 1550 euro netto miesięcznie)
  • Zarobek miesięczny netto ok. 2950 bis 3350 euro + nadgodziny
  • + 500 euro netto, jednorazowa Premia powitalna. Przysługuje: 300 euro po 2 miesiącach pracy, 100 euro po 3 miesiącach pracy i 100 euro po 4 miesiącach pracy
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale opłacane przez pracownika od ok. 600 do 800 euro / mies. Zawsze 1-osobowe pokoje z internetem.

  • Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na adres e-mail lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

  • Praca Niemcy
  • Praca za granicą
  • Mechanik Niemcy
  • Operator maszyn Niemcy

  • 114 123
    20 838