Mechanik maszyn przemysłowych (UR)
  • Gorlice
Gorlice, Gorlice, Małopolskie, Polska
FAMUR (GRENEVIA SA)
17. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Wyszukiwanie, diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń

Dbanie o stan i prawdłowe działanie parku maszynowego

Wykonywanie okresowych przeglądów maszyn i urządzeń

Obsługa instalacji/sieci hudraulicznych, sprężonego powietrza

WYMAGANIA:

Wykształcenie min. zawodowe na kierunku mechanik/ślusarz

Umiejętność czytania dokumentacji technicznej maszyn

Uprawnienia SEP G2-E i G3-E (mile widziana także grupa D)

Doświadczenie na analogicznym bądź pokrewnym stanowisku

Mile widziane uprawnienia UDT do konserwacji Urządzeń Transportu Bliskiego

OFERUJEMY:

Pracę w silnej grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji na rynku

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Wynagrodzenie stałe + cześć ruchoma (premie uznaniowe, premie frekwencyjne, nagrody jubileuszowe)

Świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę medyczną

Profesjonalne wdrożenie w ramach programu Opiekun Nowego Pracownika

Spotkania integracyjne

Możliwość zdobycia dodatkowego wynagrodzenia w ramach programu poleceń pracowniczych oraz programu sugestii pracowniczych KAIZEN

Możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, stypendia zagraniczne itp.)

  • Praca Gorlice
  • Mechanik Gorlice
  • Operator maszyn Gorlice
  • Gorlice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190