Mechanik maszyn przemysłowych na Utrzymaniu Ruchu
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
FAREM POLAND
29. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • dokonywanie przeglądów i konserwacji maszyn zgodnie z wymogami Systemu Zarządzania Jakością PN-EN ISO 9001:2015.,
  • usuwanie awarii i usterek mechanicznych,
  • reagowanie na awarie maszyn,
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji.

WYMAGANIA:
  • przynajmniej 2-letnie doświadczenie w pracy przy maszynach,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • wiedza z zakresu mechaniki,
  • umiejętność obsługi podstawowych narzędzi i elektronarzędzi,
  • znajomość obsługi narzędzi pomiarowych,
  • sumienność i zaangażowanie w pracy,
  • dokładność i precyzja podczas wykonywania zadań,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • mile widziane osoby z doświadczeniem w dziale utrzymania ruchu,
  • możliwe cokwartalne wyjazdy za granicę na serwisy maszyn.

OFERUJEMY:
  • atrakcyjne wynagrodzenie dla osób z minimum 2-letnim doświadczeniem,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (3-miesięczny okres próbny),
  • zatrudnienie na pełny etat w jednej z czołowych firm w branży w okolicy,
  • pracę w trybie jednozmianowym od poniedziałku do piątku,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • świadczenia socjalne,
  • wysokie standardy pracy oraz BHP,
  • pracę w dobrej atmosferze w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość lepiej płatnych cokwartalnych wyjazdów za granicę.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Pracownik utrzymania ruchu Bielsko-Biała
  • Pracownik na wysokościach Bielsko-Biała
  • Mechanik Bielsko-Biała
  • Operator maszyn Bielsko-Biała
  • Technik mechanik Bielsko-Biała
  • Operator maszyn budowlanych Bielsko-Biała
  • Technik mechanik okrętowy Bielsko-Biała
  • Technik mechanik lotniczy Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536