Mechanik maszyn przemysłowych
  • Strzelce Opolskie
Strzelce Opolskie, Strzelce Opolskie, opolskie, Polska
Adamietz Sp. z o.o.
19. 5. 2024

Obowiązki

  • naprawa maszyn produkcyjnych, linii produkcyjnych i urządzeń przemysłowych, zapewnienie ciągłości ich pracy
  • modernizacja i usprawniania parku maszynowego
  • zapewnienie prawidłowej i bezpiecznej eksploatacji maszyn i urządzeń technicznych
  • raportowanie z przebiegu zmiany
  • analiza przyczyn źródłowych awarii i podejmowanie działań zapobiegawczych

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku mechanika maszyn przemysłowych
  • umiejętność diagnozowania i naprawy różnych usterek mechanicznych
  • nastawienie na szukanie rozwiązań
  • umiejętność korzystania z narzędzi, sprzętu diagnostycznego
  • preferowana znajomość zagadnień związanych z mechaniką, pneumatyką, hydrauliką
  • dokładność, skrupulatność, precyzja w działaniu
  • dostępność do pracy zmianowej

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • przyjazne środowisko pracy
  • prywatna opieka medyczna

  • Praca Strzelce Opolskie
  • Mechanik Strzelce Opolskie
  • Operator maszyn Strzelce Opolskie
  • Strzelce Opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    93 805
    16 417