Mechanik Maszyn Produkcyjnych
  • Konin
Konin, Konin, Greater Poland Voivodeship, Polska
PAULA Ingredients Sp. z o. o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zapewnienie ciągłości procesu produkcji poprzez bieżące naprawy maszyn produkcyjnych
  • Diagnostyka oraz analiza przyczyn występowania i wdrażanie działań zapobiegawczych
  • Serwisowanie oraz wykonywanie prewencyjnych przeglądów maszyn i urządzeń
  • Prace modernizacyjne przy liniach produkcyjnych oraz współpraca z serwisami zewnętrznymi
  • Planowanie i wykonywanie konserwacji prewencyjnych maszyn i urządzeń
  • Udział w instalowaniu i uruchamianiu nowych maszyn i urządzeń oraz ich odbiór

WYMAGANIA:
  • Wykształcenia kierunkowego
  • Doświadczenia w diagnozowaniu i naprawie urządzeń przemysłowych, rozwiązywaniu problemów technicznych
  • Umiejętności samodzielnej pracy w zakresie diagnostyki i usuwania awarii mechanicznych
  • Mile widziana znajomość obsługi tokarki, umiejętność spawania
  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej oraz znajomości rysunku technicznego
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Kreatywność
  • Umiejętność pracy zespołowej

OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie grupowe, medyczne
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, min. karta Multisport, bony świąteczne, dofinansowanie do urlopu
  • Dostęp do nowoczesnych, zaawansowanych narzędzi pracy
  • Inwestujemy w twój rozwój i możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Stabilne warunki oraz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca Konin
  • Mechanik Konin
  • Operator maszyn Konin
  • Technik mechanik Konin
  • Operator maszyn budowlanych Konin
  • Technik mechanik okrętowy Konin
  • Technik mechanik lotniczy Konin
  • Konin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851