Mechanik maszyn produkcyjnych
  • Lubsko
mechanik maszyn produkcyjnych
Lubsko, Lubsko, Lubuskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
7. 5. 2024

Masz już doświadczenie jako mechanik maszyn lub jesteś mechanikiem samochodowym i chcesz zmienić branżę?

Rozglądasz się za dalszą możliwością rozwoju w tym obszarze?

Świetnie się składa! Mamy ofertę idealną dla Ciebie!

Miejsce pracy: Łazy

Oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenia technicznego kierunkowego
  • znajomości zagadnień związanych z pracą maszyn i urządzeń
  • mile widziane uprawnienia elektryczne (do 1 kV)
  • gotowości do pracy zmianowej
  • mile widziana znajomość normy ISO 9001:2015
  • mile widziane uprawnienia UDT na wózek widłowy
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • bogaty pakiet benefitów ( opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, świadczenia świąteczne, dofinansowanie do żłobka, przedszkola oraz obozów i kolonii dla dzieci)
  • pracę w systemie 2 zmianowym (6-14,14-22) poniedziałek - piątek

Zadania

  • wykonywanie przeglądów technicznych maszyn
  • przeprowadzanie prac montażowych i demontażowych maszyn i urządzeń

  • Praca Lubsko
  • Mechanik Lubsko
  • Operator maszyn Lubsko
  • Lubsko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293