Mechanik Maszyn Produkcyjnych
  • Dzierżążno
pomorskie, Dzierżążno, pomorskie, Polska
Mielewczyk Sp. z o.o.
25. 4. 2024

Mielewczyk Sp. z o. o. funkcjonuje na rynku od 30 lat i dynamicznie się rozwija. Obsługujemy klientów w Polsce, Europie i Azji. Ciągle umacniamy swoją pozycję w podstawowym zakresie działalności, podejmujemy nowe inwestycje i poszerzamy swoją działalność.

Obowiązki

  • przygotowanie, przezbrojenie, regulacje oraz rozruch linii produkcyjnej,
  • monitorowanie pracy obsługiwanych maszyn,
  • dbałość o stan techniczny obsługiwanych maszyn i urządzeń poprzez wykonywanie napraw, remontów i przeglądów maszyn,
  • rozpoznawanie przyczyn awarii oraz rozwiązywanie problemów technicznych,
  • przeprowadzanie drobnych napraw konserwacyjnych budynku.

Wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe (mile widziane mechaniczne, elektryczne, oraz doświadczenie w pracy jako mechanik maszyn),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność, dokładność i precyzja w wykonywaniu czynności,
  • chęć uczenia się i pogłębiania wiedzy,
  • mile widziane uprawnienia SEP oraz na wózek widłowy.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • codziennie domowe obiady dla wszystkich pracowników
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie,
  • szkolenia i warsztaty,
  • eventy firmowe,
  • nagrody stażowe co 5 lat pracy
  • paczki świąteczne,
  • zniżki na produkty firmowe,

  • Praca pomorskie
  • Mechanik Mikołajki Pomorskie
  • Mechanik Jabłonowo Pomorskie
  • Mechanik Kowalewo Pomorskie
  • Mechanik Drawsko Pomorskie
  • Mechanik kujawsko-pomorskie
  • Mechanik pomorskie
  • Operator maszyn Drawsko Pomorskie
  • Operator maszyn Kowalewo Pomorskie
  • Operator maszyn Jabłonowo Pomorskie
  • Operator maszyn Mikołajki Pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532