Mechanik maszyn, pracownik utrzymania ruchu 6-14/14-22, pon-pt
  • Tarnowskie Gory
Tarnowskie Góry, Tarnowskie Gory, Silesian Voivodeship, Polska
APS Marcin Walasek Spółka komandytowo-akcyjna
21. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykrywanie i usuwanie usterek oraz awarii na liniach produkcyjnych,
  • bieżącą konserwację maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • utrzymanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • zgłaszanie zapotrzebowania na zakup części zamiennych,
  • aktywny udział przy wdrażaniu nowych maszyn i urządzeń w obszarze produkcji,
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji w zakresie wykonywanych prac,
  • dostosowywanie maszyn do minimalnych wymagań.

WYMAGANIA:

Niezbędne wymagania / umiejętności:

  • toczenie,
  • spawanie,
  • frezowanie,
  • wiercenie,
  • obsługa małej prasy,
  • wymiana łożysk w silnikach elektrycznych, przekładniach, elementach maszyn,
  • zlecanie wykonania bardziej złożonych prac do firm zewnętrznych i związana z tym umiejętność sporządzenia podstawowych rysunków technicznych,
  • doświadczenie zawodowe w służbach utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej LUB chęć zaangażowanie i zacięcie w mechanice maszyn,
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
  • samodzielność,
  • zmysł techniczny.

Dodatkowe atuty to znajomość praktyczna:

  • elektryki,
  • elektroniki,
  • programowania plc
  • dyspozycyjność,
  • odpowiedzialność pracy pod względem BHP i P.POŻ,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę.

OFERUJEMY:
  • dodatkowe premie uzależnione od zaangażowania,
  • możliwość rozwoju i nauki,
  • rozwój w podstaci awansów.

Praca od poniedziałku do piątku w trybie dwuzmianowym (6:00-14:00 / 14:00 – 22:00)

Dodatkowe premie uzależnione od zaangażowania i wiedzy.

  • Praca Tarnowskie Góry
  • Mechanik Tarnowskie Góry
  • Operator maszyn Tarnowskie Góry
  • Pracownik fizyczny Tarnowskie Góry
  • Pracownik produkcji Tarnowskie Góry
  • Pracownik biurowy Tarnowskie Góry
  • Tarnowskie Góry - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864