Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Praca.pl Sp. z o.o.
10. 5. 2024

Zakres obowiązków:

  • Naprawa maszyn (w tym pras i wtryskarek) oraz szybkie reagowanie na awarie.
  • Regularne przeglądy i konserwacja urządzeń.
  • Dbałość o sprawność maszyn i zapobieganie usterkom.
  • Zamawianie części zamiennych.
  • Instalacja i uruchamianie nowych maszyn.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne średnie lub wyższe.
  • Znajomość hydrauliki i pneumatyki.
  • Umiejętność czytania dokumentacji i rysunków technicznych.
  • Uprawnienia do obsługi urządzeń do 1kV.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę.
  • Elastyczny grafik.
  • Rozwój zawodowy i zdobywanie uprawnień.

  • Praca Łódź
  • Technik urządzeń sanitarnych Łódź
  • Mechanik Łódź
  • Operator maszyn Łódź
  • Technik mechanik Łódź
  • Specjalista ds. kadr i płac Łódź
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Łódź
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Łódź
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Łódź
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Łódź
  • Operator maszyn budowlanych Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246