Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
  • Włocławek
Włocławek, Włocławek, kujawsko-pomorskie, Polska
Salamander Window & Door Systems S.A.
25. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • analiza przyczyn awarii, podejmowaniem działań prewencyjnych, proponowaniem ulepszeń
  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń
  • przeprowadzanie terminowych przeglądów i konserwacji
  • udział w ustawianiu maszyn w procesie produkcyjnym
  • nadzór nad infrastrukturą zakładu, zgłaszaniem potrzeb dotyczących niezbędnych części zamiennych
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi
  • udział w instalacji i uruchomieniach nowych linii technologicznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średniego zawodowego o profilu mechanicznym
  • min. 3 lat doświadczenia w zawodzie
  • znajomość zagadnień związanych z mechaniką, pneumatyką, zasadą działania pomp wody i pomp próżniowych
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów
  • terminowość, samodyscyplina i dobra organizacja pracy własnej
  • chęć samodoskonalenia, wysoko rozwinięta inicjatywa i odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności do pracy na wysokości powyżej 3m (w niektórych przypadkach)
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego
  • uprawnienia na wózki widłowe, suwnice, podesty ruchome

To oferujemy

  • możliwość rozwoju w firmie o międzynarodowych standardach pracy
  • świadczenia z ZFŚS dla dzieci z okazji Dnia Dziecka
  • dofinansowanie do zajęć sportowych (Medicover Sport), prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życzę
  • program rekomendacji pracowników

masz wpływ na produkt

  • Praca Włocławek
  • Technik urządzeń sanitarnych Włocławek
  • Mechanik Włocławek
  • Operator maszyn Włocławek
  • Technik mechanik Włocławek
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Włocławek
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Włocławek
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Włocławek
  • Specjalista ds. kadr i płac Włocławek
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Włocławek
  • Operator maszyn budowlanych Włocławek
  • Włocławek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 067
    19 687