Mechanik maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
Kadry Serwis Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Szczecin

Rekrutujemy dla

Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego. Obecnie dla naszego klienta, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Technik mechanik

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie w ruchu i sprawności technicznej maszyn i urządzeń produkcyjnych, przeprowadzanie napraw i konserwacji poszczególnych maszyn i urządzeń
  • wdrażanie i rozruch nowych maszyn i urządzeń
  • planowanie remontów
  • prowadzenie dokumentacji maszyn i urządzeń
  • proponowanie i wdrażanie systemów usprawniających, związanych z efektywnością i obniżeniem kosztów procesu produkcji i eksploatacji maszyn i urządzeń
  • wyszukiwanie najkorzystniejszych ofert zakupu części do maszyn i urządzeń oraz ich zamawianie
  • koordynacja serwisów zewnętrznych
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • sprawna obsługa komputera

Wymagania pracodawcy

  • przestrzeganie i stosowanie się do zasad polityki firmy,
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • znajomość hydrauliki siłowej , automatyki i pneumatyki,
  • wysokie zdolności interpersonalne
  • dobra znajomość komputera i pakietów Office
  • znajomość systemów SCADA
  • znajomość zasad TPM
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • chęć do pracy,
  • dokładność, rzetelność, spostrzegawczość

Mile widziane

  • wykształcenie w kierunku elektromechaniki , mechatroniki, elektroniki

Pracodawca oferuje

  • umowa o pracę,
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilność zatrudnienia,
  • pakiet medyczny LUXMED
  • system kafeteryjny
  • dofinansowanie do zimnych i gorących przekąsek i napojów
  • praca w systemie trzyzmianowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych przesyłanych w aplikacjach, jest firma Kadry Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ulicy Teofila Firlika 29. Dane osobowe są przetwarzane, archiwizowane oraz wykorzystywane w późniejszych w procesach rekrutacyjnych oraz w celu wykonywanie prac prowadzonych wyłącznie przez w/w firmę. Przesłane dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym oraz współpracującym (potencjalnym pracodawcom).”Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami,

  • Praca Szczecin
  • Technik urządzeń sanitarnych Szczecin
  • Mechanik Szczecin
  • Operator maszyn Szczecin
  • Technik mechanik Szczecin
  • Specjalista ds. kadr i płac Szczecin
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Szczecin
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Szczecin
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Szczecin
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Szczecin
  • Operator maszyn budowlanych Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851