Mechanik Maszyn i Urządzeń
  • Radom
Radom, Radom, mazowieckie, Polska
PPUH "RADKOM" Sp. z o.o.
20. 8. 2024
Informacje o stanowisku

poszukuje pracownika na stanowisko:

Kandydat na w/w stanowisko powinien posiadać wykształcenie kierunkowe, mile widziane uprawnienia spawalnicze: elektroda, mig/mag, gazowe z użyciem palnika acetylenowo- tlenowego.

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie przeglądów i bieżącej obsługi technicznej maszyn i urządzeńw Zakładzie Utylizacji Odpadów Komunalnych w Radomiu,
  • Uczestnictwo w procesach obsługi technicznej i usuwania awarii maszyn i urządzeń,
  • Zapewnienie sprawności i prawidłowego działania maszyn i urządzeń na liniach segregacji i kompostowania odpadów, celem zapewnienia ich ciągłości pracy,
  • Weryfikacja prawidłowości napraw maszyn i urządzeń w przypadku ich dokonywania przez firmy zewnętrzne.

Od kandydatów na w/w stanowiska pracy oczekujemy:

  • Gotowości do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym
  • Odpowiedzialności, samodzielności w działaniu, komunikatywności
  • Umiejętności pracy pod presją czasu i świetnej organizacji pracy własnej
  • Profesjonalizmu i wysokiej kultury osobistej
  • Zaangażowania, rzetelności, dyspozycyjności
  • Energiczności, chęci uczenia się
  • Umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy przeszkolenie i przyuczenie do pracy, możliwość rozwoju zawodowego, stabilne zatrudnienie, umowę o pracę i wynagrodzenie adekwatne do realizowanych obowiązków i osiąganych wyników.

Informacje dodatkowe pod wskazanym numerem telefonu.

  • Praca Radom
  • Technik urządzeń sanitarnych Radom
  • Mechanik Radomin
  • Mechanik Radom
  • Operator maszyn Radom
  • Operator maszyn Radomin
  • Technik mechanik Radom
  • Operator maszyn budowlanych Radom
  • Specjalista ds. kadr i płac Radom
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Radom
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584