Mechanik Maszyn i Urządzeń
  • Bochnia
Bochnia, Bochnia, małopolskie, Polska
WERNER KENKEL BOCHNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
27. 3. 2024

Werner Kenkel to jeden z liderów na rynku producentów opakowań z tektury falistej. W trzech zakładach produkcyjnych zatrudniamy łącznie ponad 1600 osób. Od 45 lat budujemy sukces naszej firmy, opierając się o wartości: nowoczesność, odpowiedzialność, partnerstwo, przejrzystość i rodzinność.

Naprawa maszyn to Twoja pasja?

Masz doświadczenie w dziale utrzymania ruchu?

Chcesz pracować u Pracodawcy Roku 2023 Powiatu Bocheńskiego?

Poszukujemy kandydata na stanowisko
Twoje zadania

  • Prewencja w zakresie utrzymania i konserwacji maszyn i urządzeń
  • Realizacja planów konserwacyjnych, naprawczych, modernizacyjnych oraz diagnostycznych
  • Analiza dokumentacji technicznej
  • Prowadzenie rzetelnej analizy przyczyn awarii i nieprawidłowości wraz z opracowaniem działań prewencyjnych
  • Dbanie o stany magazynowe i gospodarkę części technicznych

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym: 06:00-14:00 | 14:00-22:00 | 22:00-06:00
  • Wiedzy z zakresu mechaniki przemysłowej
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej i przeprowadzania analiz przyczynowo skutkowych
  • Znajomości podzespołów mechanicznych, fachowego nazewnictwa i sposobu eksploatacji elementów mechanicznych maszyn i urządzeń
  • Prawa jazdy kat. B.
  • Mile widziane dodatkowe uprawnienia (np. obsługa podestu ruchomego, spawanie, itp.)

Co zapewniamy?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia i umiejętności
  • Kompleksowy program wdrożenia do firmy i na stanowisko
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Grupowe ubezpieczenie na życie dla Ciebie i rodziny
  • Program MultiSport
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Dostęp do nielimitowanych napojów oraz dofinansowanie do posiłku
  • Imprezy integracyjne

  • Praca Bochnia
  • Mechanik Bochnia
  • Operator maszyn Bochnia
  • Bochnia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714