Mechanik Maszyn i Urządzeń
  • Słupsk, pomorskie
Słupsk
DEVROZ Robert Żelewski
11. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

Poszukujemy wykwalifikowanego Mechanika do zespołu w firmie produkcyjnej jednego z liderów rynku. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za konserwację, naprawy i bieżące utrzymanie maszyn oraz urządzeń produkcyjnych. Jeśli masz doświadczenie w pracy z maszynami produkcyjnymi i pasjonujesz się mechaniką i chcesz pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie lidera branży, zapraszamy do aplikowania!

Odpowiedzialności:

  • Zapewnienie ciągłości produkcji poprzez:
  • Wykonywanie bieżących napraw oraz przeglądów prewencyjnych maszyn.
  • Diagnozowanie oraz usuwanie usterek mechanicznych.
  • Montaż i regulacja części maszyn i urządzeń.
  • Terminową realizacja przeglądów i konserwacji
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej i raportowanie wykonanych prac.
  • Współpracę z zespołem produkcyjnym w celu zapewnienia ciągłości produkcji.

Oczekiwania:

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w działaniu.
  • Wykształcenie średnie techniczne (preferowane mechaniczne lub pokrewne).
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale Utrzymania Ruchu będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość budowy i zasad działania maszyn produkcyjnych.
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i dokumentacji technicznej.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziana umiejętność spawania metodą TIG i/lub obróbki skrawaniem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Dodatkowe benefity pracownicze, pakiet medyczny, pakiet socjalny, karta multisport, kafeteria MyBenefit.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Długoterminową współpracę i aktywne uczestnictwo w rozwoju firmy.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.

Jak aplikować:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: development.rozwoj@gmail.com . W tytule wiadomości prosimy wpisać „Mechanik”.

W razie pytań zapraszam do kontaktu.

  • Praca Słupsk
  • Technik urządzeń sanitarnych Słupsk
  • Mechanik Słupsk
  • Mechanik słupski
  • Operator maszyn Słupsk
  • Operator maszyn słupski
  • Technik mechanik Słupsk
  • Specjalista ds. kadr i płac Słupsk
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Słupsk
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Słupsk
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Słupsk
  • Słupsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851