Mechanik Maszyn i Urządzeń
  • Łódź, Teofilów
łódzkie, Łódź, Teofilów, łódzkie, Polska
WALTER KOMPRESSORTECHNIK POLSKA Sp. z o.o.
17. 10. 2024

Walter Kompresortechnik Polska Sp. z o.o.  producent kompresorów śrubowych i tłokowych.

Poszukuje kandydata na stanowisko
Obowiązki:

  • Wykonywanie montaży, konserwacji i remontów,
  • Lokalizowanie i naprawianie usterek,
  • Obsługa różnych narzędzi,
  • Utrzymanie porządku i zasad bezpieczeństwa.

Czego oczekujemy:

  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Zręczność manualna,
  • Szybkie przyswajanie wiedzy technicznej,
  • Niezależność i dokładność w działaniu,
  • Odpowiedzialność.

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Pracę w jedną zmianę, od poniedziałku do piątku,
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,
  • Możliwości rozwoju zawodowego,
  • Niezbędne szkolenia.

  • Praca łódzkie
  • Mechanik łódzkie
  • Operator maszyn łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776