Mechanik maszyn i urządzeń
  • Koszalin
Koszalin, Koszalin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
RESACO sp. z o.o.
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie sprawności technicznej urządzeń produkcyjnych na powierzonej zmianie oraz ustalonych dyżurach w celu efektywnej realizacji planu produkcyjnego
  • wykonywanie napraw maszyn i urządzeń oraz przeglądów zgodnie z planem przeglądów
  • uczestniczenie w projektach modernizacyjnych
  • zapewnienie porządku w miejscu pracy i dbałość o powierzone mienie

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w pracy związanej z wykonywaniem napraw, konserwacji maszyn i urządzeń
  • silna motywacja, chęci do pracy oraz zaangażowania
  • gotowość do pracy zmianowej, dyspozycyjności, odpowiedzialności
  • komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej

Mile widziane

  • uprawnienia elektryczne G1 w zakresie eksploatacji
  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • doświadczenie w firmach produkcyjnych w branży przetwarzania tworzyw sztucznych

To oferujemy

  • umowę o pracę – po 3 miesięcznym okresie próbnym dla najlepszych umowę na czas nieoznaczony
  • atrakcyjne łączne wynagrodzenie miesięczne 7.500-8.500 brutto
  • indywidualne nagrody miesięczne
  • benefity w postaci prywatnej opieki medycznej oraz grupowego ubezpieczenie na życie
  • dodatki do wynagrodzenia, przyznawane ze względu na specyfikę czasu pracy, kwalifikacje oraz pełnioną funkcję
  • pracę zmianowa w godzinach 6-14,14-22 wg grafiku
  • prosty system szkoleń oparty na doświadczeniu naszych pracowników gwarantujący aktywne i indywidualne wsparcie w rozwoju zawodowym
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, w tym uzyskanie uprawnień specjalistycznych
  • atrakcyjną pracę w zespole współpracowników o dużej wiedzy i doświadczeniu

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Resaco to firma zajmująca się produkcją worków i folii. Nasz Zakład od 2018 roku znajduje się przy ul. Cegielskiego 5 w Koszalinie (Specjalna Strefa Ekonomiczna).

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez RESACO sp. z o.o. z siedzibą w: Hipolita Cegielskiego 5, 75-202 Koszalin (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: biuro@resaco.pl.

  • Praca Koszalin
  • Technik urządzeń sanitarnych Koszalin
  • Mechanik Koszalin
  • Operator maszyn Koszalin
  • Technik mechanik Koszalin
  • Specjalista ds. kadr i płac Koszalin
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Koszalin
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Koszalin
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Koszalin
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Koszalin
  • Operator maszyn budowlanych Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851