Mechanik Maszyn i Urządzeń
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.
11. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości pracy urządzeń na liniach produkcyjnych,
  • Przeglądy, naprawy i konserwacje urządzeń mechanicznych,
  • Bieżąca naprawa i konserwacja urządzeń,
  • Współpraca z Operatorami maszyn oraz Działem Utrzymania Ruchu,
  • Dbanie o magazyn części zamiennych,
  • Czynne uczestnictwo w zakresie modernizacji maszyn.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe mechaniczne, ślusarskie,
  • Doświadczenie na stanowisku w dziale utrzymania ruchu przy naprawach z zakresu mechaniki maszyn,
  • Doświadczenie w pracy z maszynami CNC,
  • Umiejętność czytania i tworzenia rysunków, dokumentacji technicznych,
  • Uprawnienia SEP Gr. I,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Doświadczenie w pracy mechanika w przemyśle,
  • Chęć podejmowania wyzwań.
  • Dużym atutem będzie umiejętność spawania metodą TIG, lub MIG, MAG.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Ubezpieczenie grupowe, karty sportowe, pakiet socjalny, kasę zapomogowo – pożyczkową

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Praca Bydgoszcz
  • Technik urządzeń sanitarnych Bydgoszcz
  • Mechanik Bydgoszcz
  • Operator maszyn Bydgoszcz
  • Technik mechanik Bydgoszcz
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Bydgoszcz
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Bydgoszcz
  • Specjalista ds. kadr i płac Bydgoszcz
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Bydgoszcz
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Bydgoszcz
  • Operator maszyn budowlanych Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251