Mechanik Maszyn i Samochodów Ciężarowych
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
PreZero Jantra Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o utrzymanie ciągłości pracy parku maszynowego i floty samochodowej;
  • Dbanie o właściwą eksploatację maszyn, urządzeń, przyrządów i pojazdów;
  • Codzienny nadzór i kontrola pracy pojazdów, maszyn i urządzeń w aspekcie mechanicznym;
  • Reagowanie na awarie, wykonywanie napraw, przeglądów i konserwacji;
  • Konserwacja i naprawa pojemników oraz kontenerów;
  • Bieżące raportowanie postępów wykonywanych prac;
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy oraz przestrzeganie zasad BHP.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe (mechanik lub inne pokrewne);
  • Znajomość mechaniki pojazdów ciężarowych i budowy maszyn;
  • Umiejętność diagnozowania awarii i usterek;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Zaangażowanie, sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Uprawnienia spawalnicze.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Finansowanie przez pracodawcę kursów i szkoleń na uprawnienia;
  • Pakiet opieki medycznej dla pracownika finansowany przez pracodawcę;
  • Pakiet opieki medycznej dla Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach;
  • Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach;
  • Grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;
  • Atrakcyjne świadczenia z funduszu socjalnego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników

Kontakt

Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-15:00.

Nowe myślenie dla czystego jutra.

Kim jesteśmy.

PreZero jest jednym z wiodących dostawców usług w zakresie gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy dlatego, że zatrudniamy najlepszych ludzi. Pora powiększyć nasz zespół! Poszukujemy zaangażowanych pracowników, którzy potrafią szybko dostosować się do zmieniających się wyzwań naszego rynku, chcą pracować w ekscytującym, obiecującym oraz innowacyjnym środowisku i rozwijać się razem z nami.

  • Praca Szczecin
  • Mechanik Szczecin
  • Operator maszyn Szczecin
  • Technik mechanik Szczecin
  • Specjalista ds. kadr i płac Szczecin
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Szczecin
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Szczecin
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Szczecin
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Szczecin
  • Operator maszyn budowlanych Szczecin
  • Technik mechanik okrętowy Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851