Mechanik maszyn
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
30. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wykonanie przeglądów, naprawa i konserwacji maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Diagnozowanie oraz usuwanie usterek mechanicznych
  • Współpraca z zespołem produkcyjnym w zakresie utrzymania ruchu
  • Prace ślusarskie w warsztacie
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej i raportowanie wykonanych prac

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne (mile widziane kierunki: Mechanik maszyn/Ślusarz narzędziowy)
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (min. 2 lata)
  • Umiejętność obsługi maszyn: tokarka, wtryskarka, frezarka, szlifierka
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i chęć do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracy bezpośrednio w strukturach firmy
  • Umowa na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe + Premia miesięczna za zaangażowanie
  • Jednozmianowa praca po 8 godzin Pon. - Pt.
  • Pełne wdrożenie oraz szkolenia ze strony doświadczonych kolegów
  • Pracę w przyjaznej atmosferze na długie lata

  • Praca Łódź
  • Mechanik Łódź
  • Operator maszyn Łódź
  • Technik mechanik Łódź
  • Operator maszyn budowlanych Łódź
  • Technik mechanik okrętowy Łódź
  • Technik mechanik lotniczy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584