MECHANIK MASZYN
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 1 S.A.
2. 10. 2024

WOJSKOWE ZAKŁADY LOTNICZE NR 1 S.A. W ŁODZIlider rynku lotniczego, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: MECHANIK MASZYN

Obowiązki

  • przeglądanie, konserwowanie, modernizowanie oraz remontowanie maszyn, urządzeń i narzędzi,
  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń,
  • wykonywanie demontażu, weryfikacji i regeneracji części maszyn,
  • wykonywanie prac związanych z obróbką mechaniczną i ręczną wytwarzanych detali
  • biegłe czytanie i interpretacja dokumentacji: warsztatowej, technologicznej, montażowej, demontażowej, techniczno-ruchowej (DTR),
  • dobór narzędzi, przyrządów i urządzeń do wykonywanych prac, zgodnie z wymaganiami dokumentacji technicznej.

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (mechanik),
  • świadectwo kwalifikacyjne grupa E do 1kV,
  • znajomość podstaw budowy maszyn,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność działania w zespole,
  • dokładność, sumienność,
  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m.

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży,
  • umowę o pracę wraz z pakietem świadczeń socjalnych,
  • stabilne warunki pracy i wynagrodzenia,
  • dobrą atmosferę w zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • użytkowanie, obsługa obrabiarek skrawających,
  • obsługa komputera,
  • znajomość języka angielskiego

  • Praca Łódź
  • Mechanik Łódź
  • Technik mechanik Łódź
  • Operator maszyn Łódź
  • Technik mechanik okrętowy Łódź
  • Technik mechanik lotniczy Łódź
  • Operator maszyn budowlanych Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388