Mechanik maszyn budowlanych/rolniczych - praca na bazie
  • Poniatówek
wielkopolskie, Poniatówek, wielkopolskie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Poszukiwany doświadczony Mechanik maszyn budowlanych/rolniczych!

Lokalizacja: Poniatówek (ok. 4 km od Słupcy)

Dołącz do zespołu i wspieraj go w utrzymaniu sprawności technicznej maszyn budowlanych oraz rolniczych.

Zadania:

  • Serwisowanie oraz bieżące naprawy maszyn budowlanych, pojazdów,
  • Przeprowadzanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń,
  • Diagnozowanie usterek i podejmowanie działań w przypadkach awaryjnych,
  • Dobór części do serwisów i napraw,
  • Współpraca z przełożonym oraz zespołem zgodnie z bieżącymi potrzebami,
  • Przygotowanie codziennych raportów serwisowych,
  • Inne prace zlecone przez przełożonego.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe o kierunku mechanicznym,
  • Minimum 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość mechaniki i budowy maszyn,
  • Umiejętność czytania schematów hydraulicznych, elektrycznych i mechanicznych,
  • Gotowość do krótkich wyjazdów służbowych (maks. 2 dni),
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane B+E),
  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy.

Umiejętności ślusarskie i spawalnicze będą dodatkowym atutem.

Gwarantujemy:

  • Wynagrodzenie na początek: 6000-8000 zł netto z możliwością podwyżki po wykazaniu efektywnej pracy,
  • Dodatkowe premie kwartalne/roczne w zależności od zaangażowania,
  • Umowa o pracę,
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:00,
  • Stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego.

  • Praca wielkopolskie
  • Mechanik wielkopolskie
  • Operator maszyn wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567