Mechanik maszyn budowlanych/rolniczych
  • Konin
Konin, Konin, Wielkopolskie, Polska
Firma
17. 9. 2024

Poszukiwany doświadczony Mechanik maszyn budowlanych/rolniczych!
Lokalizacja: Poniatówek (ok. 4 km od Słupcy)
Dołącz do zespołu i wspieraj go w utrzymaniu sprawności technicznej maszyn budowlanych oraz rolniczych.
Zadania:
• Serwisowanie oraz bieżące naprawy maszyn budowlanych, pojazdów,
• Przeprowadzanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń,
• Diagnozowanie usterek i podejmowanie działań w przypadkach awaryjnych,
• Dobór części do serwisów i napraw,
• Współpraca z przełożonym oraz zespołem zgodnie z bieżącymi potrzebami,
• Przygotowanie codziennych raportów serwisowych,
• Inne prace zlecone przez przełożonego.
Wymagania:
• Wykształcenie minimum zawodowe o kierunku mechanicznym,
• Minimum 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
• Bardzo dobra znajomość mechaniki i budowy maszyn,
• Umiejętność czytania schematów hydraulicznych, elektrycznych i mechanicznych,
• Gotowość do krótkich wyjazdów służbowych (maks. 2 dni),
• Prawo jazdy kat. B (mile widziane B+E),
• Samodzielność oraz dobra organizacja pracy.
Umiejętności ślusarskie i spawalnicze będą dodatkowym atutem.
Gwarantujemy:
• Wynagrodzenie na początek: 6000-8000 zł netto z możliwością podwyżki po wykazaniu efektywnej pracy,
• Dodatkowe premie kwartalne/roczne w zależności od zaangażowania,
• Umowa o pracę,
• Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:00,
• Stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego.
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji lub kontakt telefoniczny 537 504 404 - Karolina. Nie odbieram? Napisz sms „mechanik” – oddzwonię. Czekamy na Ciebie!
KRAZ 13 471
Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

  • Praca Konin
  • Operator maszyn budowlanych Konin
  • Mechanik Konin
  • Operator maszyn Konin
  • Technik mechanik Konin
  • Technik mechanik okrętowy Konin
  • Technik mechanik lotniczy Konin
  • Konin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584