Mechanik maszyn budowlanych
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.
21. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Serwis sprzętów budowlanych i maszyn,
  • Diagnoza, analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych,
  • Zamawianie niezbędnych części zamiennych do wykonywania prac,
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami,
  • Wyjazdy serwisowe.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w naprawie maszyn i sprzętów budowlanych,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Znajomość zagadnień z zakresu elektryki, elektroniki, hydrauliki oraz diagnostyki,
  • Gotowość do pracy mobilnej- w przypadku braku wyjazdów, praca lokalna we Wrocławiu.

Mile widziane doświadczenie w naprawie koparek dwudrogowych marki Atlas, uprawnienia SEP oraz uprawnienia konserwatora UDT.

OFERUJEMY:
  • Polska umowa o pracę na czas nieokreślony,
  • Premie,
  • Dofinansowania świadczeń socjalnych,
  • Wczasy pod gruszą,
  • Pożyczki firmowe,
  • Elastyczny czas pracy.

  • Praca Wrocław
  • Operator maszyn budowlanych Wrocław
  • Mechanik Wrocław
  • Technik mechanik Wrocław
  • Operator maszyn Wrocław
  • Technik mechanik lotniczy Wrocław
  • Technik mechanik okrętowy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018