Mechanik maszyn budowlanych
  • Bełchatów
Bełchatów, Bełchatów, łódzkie, Polska
Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Produkcyjne Inkom Sp. z o.o.
7. 4. 2024

PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNO-PRODUKCYJNE INKOM Sp. z o.o. z Firma z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku usług budowlanych.

Obowiązki

  • Bieżące naprawy maszyn i urządzeń budowlanych oraz samochodów dostawczych
  • Diagnozowanie usterek mechanicznych
  • Dbałość o powierzone maszyny i urządzenia budowlane
  • Dbałość o wysoką jakość wykonywanych prac

Wymagania

  • Minimum rok doświadczenia na stanowisku mechanika
  • Wiedza z zakresu mechaniki
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęci do pracy

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00 (sporadyczne wyjazdy w delegacje),
  • W razie potrzeby praca w godzinach nadliczbowych,
  • Przewidywane wynagrodzenie 6000-8000 brutto / miesięcznie.

  • Praca Bełchatów
  • Mechanik Bełchatów
  • Operator maszyn Bełchatów
  • Bełchatów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179