Mechanik maszyn budowlanych
  • Legnica
Legnica, Legnica, dolnośląskie, Polska
Profisol Group Sp. z o.o.
7. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie bieżącego serwisu maszyn budowlanych (ładowarki kołowe, minikoparki gąsienicowe) w standardowym zakresie takim jak: wymiana płynów eksploatacyjnych, filtrów
  • przeprowadzanie podstawowych napraw maszyn budowlanych
  • ścisła współpraca z opiekunem floty maszynowej
  • przeprowadzenie okresowych serwisów oraz podstawowych napraw w urządzeniach i narzędziach typu: agregaty, kosy spalinowe, piły spalinowe, inne podobne.

Nasze wymagania

  • wiedza z zakresu mechaniki maszyn budowlanych (podstawowa)
  • prawo jazdy kat B
  • mile widziane prawo jazdy kat B+E, lub C
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie oraz chęć do podnoszenia kwalifikacji

To oferujemy

  • telefon służbowy
  • możliwość bezpłatnych szkoleń zewnętrznych umożliwiających podnoszenie swoich kwalifikacji
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

  • Praca Legnica
  • Operator maszyn budowlanych Legnica
  • Mechanik Legnica
  • Operator maszyn Legnica
  • Technik mechanik Legnica
  • Technik mechanik okrętowy Legnica
  • Technik mechanik lotniczy Legnica
  • Legnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567