Mechanik maszyn
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
15. 9. 2024

Szukasz stałej pracy, która da Ci możliwość rozwoju? A do tego masz doświadczenie w utrzymaniu ruchu lub/i wykształcenie jako mechanik/mechatronik?

Witaj, dobrze trafiłeś - mamy dla Ciebie pracę!

Aplikuj lub wyślij smsa na numer z ogłoszenia o treści „DUR”, a my zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjne!

Miejsce pracy: Katowice

Chcesz zobaczyć jak wygląda praca u naszego Klienta, obejrzyj poniższy film:

Oczekujemy

  • min. roczne doświadczenie w utrzymaniu ruchu lub wykształcenie techniczne jako np. mechanik lub mechatronik - warunek konieczny

  • znajomości rysunku technicznego

  • umiejętności napraw maszyn i urządzeń przemysłowych

  • chęć rozwoju i wdrażania własnych rozwiązań

  • umiejętność obsługi komputera

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 4-brygadowym na 3-zmiany (6 dni pracy po 8h, 2 dni wolnego po każdej zmianie)

  • podzielności uwagi

  • sprawności manualnej

  • kreatywności

  • chęci do pracy

mile widziane:

  • znajomość zagadnień z pneumatyki i hydrauliki

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • miesięczne wynagrodzenie 4700-7000 zł brutto - w zależności od doświadczenia

  • premie kwartalne

  • zatrudnienie bezpośrednio w strukturach klienta na umowę o pracę

  • opiekę doświadczonego trenera w okresie wdrożenia

  • możliwość rozwoju - na stanowisku Mechanika w Utrzymaniu Ruchu lub Technika ds. remontów, a także w kierunku Automatyka, Energetyka, Inżyniera

  • program poleceń pracowników - 1500 zł za skuteczne polecenie

  • dofinansowanie do automatów z żywnością

  • owocowe poniedziałki

  • pakiet benefitów ( kartę sportową, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wczasów pracownika, )

Zadania

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn pakujących

  • wykonywanie przeglądów i kontroli parków maszynowych

  • odpowiedzialność za regulacje i naprawy maszyn

  • wsparcie Operatorów w przezbrojeniach maszyn

  • optymalizacja wydajności działu produkcji - liczymy na Twoje usprawnienia i rozwiązania

  • współpraca z Technikami ds. remontów oraz z zespołem Specjalistów Utrzymania Ruchu

  • Praca Katowice
  • Mechanik Katowice
  • Operator maszyn Katowice
  • Technik mechanik Katowice
  • Operator maszyn budowlanych Katowice
  • Technik mechanik okrętowy Katowice
  • Technik mechanik lotniczy Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045