Mechanik maszyn
  • Kielce
mechanik maszyn
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
8. 6. 2024

Jesteś mechanikiem maszyn budowlanych z doświadczeniem i szukasz stabilnego zatrudnienia w renomowanej firmie?

Mamy dla Ciebie ciekawą ofertę pracy.

Oczekujemy

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika lub elektromechanika w branżybudowlanej lub pokrewnej
  • Znajomość zagadnień z zakresu elektryki, elektroniki, hydrauliki, diagnostyki
  • Wykształcenie średnie techniczne, wykształcenie wyższe będzie atutem;
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność współpracy w grupie
  • Podstawowa znajomość słownictwa angielskiego technicznego.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • niezbędne narzędzia pracy: van serwisowy, laptop, tel. komórkowy
  • szkolenia techniczne i produktowe - średnio 70 godzin rocznie
  • premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego
  • szeroki pakiet socjalny - opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, fundusz oszczędnościowy etc.,
  • dodatkowe benefity w ramach ZFŚS: wczasy pod gruszą, kartę Multisport, wsparcie w losowych sytuacjach etc.

Zadania

  • serwis maszyn budowlanych marki CATERPILLAR®,
  • dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych,
  • stałe podnoszenie kwalifikacji technicznych z zakresu obsługi produktu.

  • Praca Kielce
  • Mechanik Kielce
  • Operator maszyn Kielce
  • Technik mechanik Kielce
  • Operator maszyn budowlanych Kielce
  • Technik mechanik okrętowy Kielce
  • Technik mechanik lotniczy Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055