MECHANIK MASZYN
  • Krotoszyn
Krotoszyn, Wiejska 43, 63-700 Krotoszyn, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie
JOTKEL JAN KRZYWONOS SPÓŁKA KOMANDYTOWA
4. 10. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Wymagania: wykształcenie kierunkowe - co najmniej zasadnicze zawodowe techniczne, mile widziane doświadczenie na stanowisku mechanik, posługiwanie się elektronarzędziami i narzędziami ślusarskimi, znajomość mechanizmów, wiedza techniczna z mechaniki, pneumatyki, hydrauliki, znajomość zasad czytania rysunku technicznego
Pracodawca oferuje: umowę o pracę, stabilne wynagrodzenie, świadczenia pracownicze, szansę rozwoju, premii, nauki, kwalifikacji, pracę w miłej atmosferze
Zakres obowiązków: naprawa maszyn i urządzeń
umowa na okres próbny do 3 m-cy

Inne wymagania
mile widziane doświadczenie na stanowisku mechanik, posługiwanie się elektronarzędziami i narzędziami ślusarskimi, znajomość mechanizmów, wiedza techniczna z mechaniki, pneumatyki, hydrauliki

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
dwie zmiany

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe, techniczne

  • Praca Krotoszyn
  • Mechanik Krotoszyn
  • Operator maszyn Krotoszyn
  • Krotoszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388