Mechanik maszyn
  • Konin
Konin, Konin, wielkopolskie, Polska
ARSANIT Sp. z o.o.
13. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • wykrywanie i usuwanie usterek oraz awarii mechanicznych maszyn i urządzeń
  • wykonywanie prac naprawczych i remontowych oraz przeglądów okresowych
  • zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń
  • naprawa i konserwacja maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych oraz mechanicznych
  • wykonywanie przeglądów i diagnostyki usterek
  • montaż nowych elementów i komponentów urządzeń
  • współpraca z działem produkcji w celu zapewnienia sprawnego procesu produkcyjnego

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe
  • podstawowa wiedza z zakresu obsługi i konserwacji urządzeń technologicznych
  • praktyka w posługiwaniu się sprzętem warsztatowym i naprawczym
  • dyspozycyjność i samodzielność w działaniu
  • komunikatywność
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem
  • 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku w dziale technicznym
  • znajomość pneumatyki, ogólnej mechaniki
  • umiejętność diagnozowania i usuwania awarii
  • uprawnienia eksploatacyjne SEP "E" 1kV

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dbamy o bezpieczne i higieniczne warunki pracy
  • nauczysz się u nas obsługiwać różne maszyny by podnosić swoje kwalifikacje
  • czeka na Ciebie wdrożenie i przeszkolenie przygotowujące do samodzielnej pracy
  • system 2-zmianowy
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • jeśli nie jesteś doświadczony to chętnie wszystkiego Cię nauczymy

Zastrzegamy sobie, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Konin
  • Mechanik Konin
  • Operator maszyn Konin
  • Technik mechanik Konin
  • Operator maszyn budowlanych Konin
  • Technik mechanik okrętowy Konin
  • Technik mechanik lotniczy Konin
  • Konin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567