MECHANIK LOTNICZY
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 1 S.A.
11. 10. 2024

WOJSKOWE ZAKŁADY LOTNICZE NR 1 S.A. W ŁODZIposzukujemy kandydatów doświadczonych w bezpośredniej obsłudze i regulacjach śmigłowców na stanowisko:MECHANIK LOTNICZY Liczba wakatów: 4

Obowiązki

  • demontaż, montaż, naprawy, regulacje i obsługa urządzeń i agregatów występujących na śmigłowcach,
  • przyjmowanie i przekazywanie śmigłowców do i po naprawie głównej oraz po obsługach okresowych,
  • sprawdzanie stanu rozładowania systemów uzbrojenia w przyjmowanych śmigłowcach,
  • sprawdzenie stanu zabezpieczenia akumulatorów pokładowych,
  • dobór narzędzi, przyrządów i urządzeń do wykonywanych prac, zgodnie z wymaganiami dokumentacji technicznej,
  • pomiar podstawowych wielkości fizycznych i geometrycznych.

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (preferowane lotnicze, mechaniczne),
  • preferowane min. 5-cio letnie doświadczenie w pracy przy bezpośredniej obsłudze i regulacjach śmigłowców z grupy MI, ewentualnie innych statków powietrznych,
  • umiejętność czytania dokumentacji technologicznej i rysunku technicznego oraz pracy w oparciu o normy,
  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1.

Oferujemy

  • pracę w firmie, będącej liderem rynku lotniczego o ugruntowanej pozycji w branży,
  • umowę o pracę wraz z pakietem świadczeń socjalnych,
  • pakiet opieki medycznej,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • stabilne warunki pracy i wynagrodzenia,
  • dobrą atmosferę w zespole,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji w celu szybkiego usprawnienia śmigłowca,
  • znajomość wymagań norm jakościowych: ISO, AS 9100, PART 145, 21 itp.

  • Praca Łódź
  • Technik mechanik lotniczy Łódź
  • Mechanik Łódź
  • Technik mechanik Łódź
  • Technik mechanik okrętowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251