Mechanik/Konserwator Wózków Widłowych
  • Bielsko-Biala
Bielsko-Biała, Bielsko-Biala, Silesian Voivodeship, Polska
ROSINSKI PACKAGING Spółka z o.o.
28. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: usuwanie usterek i awarii wózków zgodnie z obowiązującymi procedurami, kontrola stanu technicznego i dbanie o prawidłowe działanie wózków widłowych, wykonywanie okresowych przeglądów konserwacyjnych wraz z wprowadzeniem odpowiednich adnotacji w dziennik konserwacji wózka, podejmowanie decyzji o wyłączeniu pojazdu z eksploatacji, jeżeli nie spełnia on wymogów i norm, asysta przy Inspektorze UDT podczas rewizji i przeglądów urządzeń, prowadzenie działań prewencyjnych. WYMAGANIA: wykształcenie minimum zawodowe (w zawodzie mechanik lub pokrewnym) doświadczenie w naprawie wózków widłowych kwalifikacje energetyczne E grupa G1 umiejętność analizy dokumentacji technicznej sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków Mile widziane kwalifikacje energetyczne D grupa G1 uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych o kategorii IWJO mile widziane” uprawnienia Konserwatora Urządzeń Transportu Bliskiego. OFERUJEMY: Umowa o pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej Atrakcyjne wynagrodzenie Pracę z wykorzystaniem najlepszych i najnowszych technologii Dodatkowe szkolenia zorganizowane przez firmę (wózki widłowe, suwnice) Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci i inne)

  • Praca Bielsko-Biała
  • Operator wózków widłowych Bielsko-Biała
  • Konserwator Bielsko-Biała
  • Mechanik Bielsko-Biała
  • Konserwator zabytków Bielsko-Biała
  • Technik mechanik Bielsko-Biała
  • Technik mechanik lotniczy Bielsko-Biała
  • Technik mechanik okrętowy Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392