Mechanik/Konserwator wózków widłowych
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
ROSINSKI PACKAGING Spółka z o.o.
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • usuwanie usterek i awarii wózków zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • kontrola stanu technicznego i dbanie o prawidłowe działanie wózków widłowych,
  • wykonywanie okresowych przeglądów konserwacyjnych wraz z wprowadzeniem odpowiednich adnotacji w dziennik konserwacji wózka,
  • podejmowanie decyzji o wyłączeniu pojazdu z eksploatacji, jeżeli nie spełnia on wymogów i norm,
  • asysta przy Inspektorze UDT podczas rewizji i przeglądów urządzeń,
  • prowadzenie działań prewencyjnych.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie minimum zawodowe (w zawodzie mechanik lub pokrewnym)
  • doświadczenie w naprawie wózków widłowych
  • kwalifikacje energetyczne E grupa G1
  • umiejętność analizy dokumentacji technicznej
  • sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków

Mile widziane

  • kwalifikacje energetyczne D grupa G1
  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych o kategorii IWJO
  • mile widziane” uprawnienia Konserwatora Urządzeń Transportu Bliskiego.

OFERUJEMY:
  • Umowa o pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę z wykorzystaniem najlepszych i najnowszych technologii
  • Dodatkowe szkolenia zorganizowane przez firmę (wózki widłowe, suwnice)
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci i inne)

  • Praca Bielsko-Biała
  • Operator wózków widłowych Bielsko-Biała
  • Konserwator Bielsko-Biała
  • Mechanik Bielsko-Biała
  • Konserwator zabytków Bielsko-Biała
  • Technik mechanik Bielsko-Biała
  • Technik mechanik okrętowy Bielsko-Biała
  • Technik mechanik lotniczy Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696