Mechanik-Konserwator / Mechanik na statku
  • Warszawa, ul. Czerniakowska 124
mazowieckie, Warszawa, ul. Czerniakowska 124, mazowieckie, Polska
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Dlaczego warto pracować w MPWiK w m. st. Warszawie?

Jesteśmy firmą z blisko 140-letnią tradycją!

Jesteśmy firmą z misją – każdego dnia dostarczamy mieszkańcom aglomeracji warszawskiej ponad 300 milionów litrów smacznej i czystej wody!

Jesteśmy nowoczesną firmą z wizją – stosujemy innowacyjne technologie i stale się rozwijamy!

(Pion Wody/ Zakład Centralny/ Oddział Utrzymania Ruchu)

Naszym Pracownikom oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • pracę w oparciu o wartości wynikające z blisko 140-letniej tradycji
  • atrakcyjne premie wynikające z systemu ocen pracowniczych oraz zarządzania przez cele
  • kursy zawodowe, szkolenia specjalistyczne oraz rozwijające tzw. kompetencje miękkie
  • dofinansowanie do nauki, w tym uzupełnienie wykształcenia średniego lub wyższego - studia inżynierskie, magisterskie, podyplomowe, a nawet doktoranckie
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej oraz grupowego ubezpieczenia na życie
  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wczasów pod gruszą)
  • uczestnictwo w różnych sekcjach sportowych (m.in. badmintona, piłkarska, squasha, koszykówki, siatkarska, spławikowa, tenisa stołowego, lekkoatletyczna, kolarska)
  • „3 godziny dla rodziny” – dodatkowy czas wolny
  • dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin

Główny zakres obowiązków:

  • rozwiązywanie technicznych problemów powstających w trakcie eksploatacji maszyn i urządzeń oraz badanie charakterystyk zespołów urządzeń, itp.
  • konserwowanie maszyn i urządzeń zgodnie z dokumentacją techniczną w celu zabezpieczenia ich bezawaryjnej pracy
  • wykonywanie czynności przeglądowych, konserwacyjnych i naprawczych urządzeń mechanicznych i instalacji technicznych wg. Harmonogramu; selekcja części i podzespołów do regeneracji i wymiany
  • wykonywanie czynności przeglądowych, konserwacyjnych i naprawczych instalacji i armatury sieci oraz węzłów ciepłowniczych
  • wykonywanie bieżących i planowanych napraw i drobnych modernizacji wymagających spawania
  • natychmiastowe usuwanie awarii maszyn i urządzeń
  • prowadzenie dokumentacji przeglądowych, konserwacyjnych i naprawczych urządzeń wraz z wpisami w książkach pracy maszyn
  • utrzymywanie urządzeń mechanicznych i technologicznych w stanie gotowości technicznej do bezpiecznej i bezawaryjnej pracy. Diagnostyka urządzeń mająca na celu rozpoznanie stopnia ich zużycia. Ocena stanu maszyn, urządzeń i instalacji wprowadzanych do pracy, na przykład po naprawach
  • prace warsztatowe polegające na obróbce metali, skrawaniu, toczeniu, ręcznej obróbce elementów, pracy naprawczej w obiektach technologicznych w tym na czynnych obiektach pływających, obsłudze urządzeń stanowiskowych

Nasze wymagania:

  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, preferowane kierunkowe w zawodzie mechanik maszyn i urządzeń, ślusarz, spawacz, tokarz/frezer, hydraulik
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie zawodowe- minimum rok
  • obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości i głębokości, pracy w kanałach, komorach, zbiornikach, studzienkach, wykopach oraz w hałasie

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji wymagane będzie przedstawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

  • Praca mazowieckie
  • Mechanik mazowieckie
  • Mechanik Wysokie Mazowieckie
  • Konserwator Wysokie Mazowieckie
  • Konserwator mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080