MECHANIK (K/M)
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, lubuskie, Polska
AUDIT HR Sp. z o.o.
14. 8. 2024

AUDIT HR Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowisko MECHANIK (K/M)

Obowiązki

  • Wykonywanie napraw maszyn oraz usuwanie bieżących awarii pod kątem mechanicznym
  • Nadzór nad dokumentacją
  • Planowanie prac konserwacyjnych urządzeń oraz maszyn
  • Przygotowanie maszyn do procesu produkcji

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (mechanika, budowa maszyn)
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Znajomość zasad bezpieczeństwa
  • Uprawnienia UDT na wózki widłowe
  • Praktyczna wiedza z zakresu hydrauliki, pneumatyki (siłowniki, pompy)
  • Uprawnienia spawalnicze mile widziane
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr)
  • Umiejętność obsługi wymienionych urządzeń (wiertarka stołowa, elektronarzędzia, piła taśmowa do cięcia metalu i aluminium, szlifierka stołowa, tokarka)

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów

  • Praca Zielona Góra
  • Mechanik Zielona Góra
  • Technik mechanik Zielona Góra
  • Technik mechanik okrętowy Zielona Góra
  • Technik mechanik lotniczy Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721