Mechanik (jedna zmiana)
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
CorsonHR
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Nr licencji: 7933
Zapraszamy do aplikowania!
Zakres obowiązków
-Udział w regularnych przeglądach technicznych
-Identyfikacja i usuwanie awarii mechanicznych
-Przeprowadzanie działań konserwacyjnych maszyn i urządzeń
-Proponowanie i realizacja zmian w maszynach w celu ich usprawnienia
-Sporządzanie raportów z przeprowadzonych napraw, przeglądów
Poszukiwane kompetencje
-Wykształcenie średnie lub zawodowe (mile widziane kierunki związane z mechaniką)
-Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
-Umiejętność identyfikowania awarii i naprawy maszyn przemysłowych
-Zainteresowanie mechaniką i chęć rozwoju w tym obszarze
-Umiejętność czytania rysunku technicznego
Oferujemy
-Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (umowa podpisywana bezpośrednio z pracodawcą)
-Pakiet benefitów m.in prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku
-Pracę na jedną zmianę lub w systemie zmianowym
-Niezbędne narzędzia pracy
-Wsparcie Rekrutera CorsonHR na każdym etapie rekrutacji

  • Praca Bydgoszcz
  • Mechanik Bydgoszcz
  • Technik mechanik Bydgoszcz
  • Technik mechanik okrętowy Bydgoszcz
  • Technik mechanik lotniczy Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055