Mechanik Inpost
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
InPost
1. 10. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Czym będziesz się zajmował/ zajmowała? remontami maszyn sortowniczych na terenie całego kraju (sporadycznie UE) modernizacjami i relokacjami prostych linii technologicznych współpracą z serwisami zewnętrznymi WYMAGANIA: Czego potrzebujemy od Ciebie? ukierunkowania zawodowego – Mechanik, Automatyk, Elektromechanik (warunek konieczny), wykształcenie minimum Średnie Techniczne minimum 2 lat doświadczenia jako Technik Utrzymania Ruchu lub innym stanowisku związanym z funkcją Mechanika przy obsłudze maszyn sortowniczych (warunek konieczny) wysokiej dyspozycyjności (stałe delegacje w obrębie kraju, sporadycznie UE) (warunek konieczny) znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny) umiejętności współpracy z zespołem kilku osobowym, również jako lider dokładności, sumienności i kreatywności prawa jazdy kat. B i doświadczenia w kierowaniu pojazdem typu BUS OFERUJEMY: To, co zapewniamy: umowę o pracę atrakcyjne premie, adekwatne do Twojego zaangażowania pracę w innowacyjnej firmie technologicznej o międzynarodowym zasięgu, która jest liderem branży logistycznej w Polsce możliwość poszerzania kompetencji oraz zdobywania nowych partnerską współpracę, która jest dla nas największą wartością system kafeteryjny z możliwością wyboru benefitów, z których chcesz korzystać (np. Multisport, opieka medyczna, bony do sklepów, bilety na wydarzenia i wiele więcej) platformę e-learningową ze szkoleniami w formie filmów, magazynów, zadań i quizów program rekomendacji pracowniczych możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych, takich jak wolontariat InPost InHelp, Szlachetna Paczka czy wydarzenia sportowe (np. biegi sztafetowe)

  • Praca Łódź
  • Mechanik Łódź
  • Technik mechanik Łódź
  • Technik mechanik lotniczy Łódź
  • Technik mechanik okrętowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116