Mechanik i konserwator wtryskarek, utrzymanie ruchu, stała praca
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Mechanik i konserwator wtryskarek w dziale Utrzymania Ruchu

I-ZMIANA, od 2025 II-zmiany

Poszukujemy pracownika działu UR form wtryskowych - z uprzednim doświadczeniem przy wtryskarkach, ale do nauki i rozwoju.

Bardzo perspektywiczna praca ze stałym, bezpośrenim zatrudnieniem w nowej firmie na rynku łódzkim. Bardzo dobre warunki finansowe i warunki pracy.

start: od czerwca !

lokalizacja:Ksawerów

Zapraszamy do kontaktu - chętnie opowiemy o szczegółach.

Oczekujemy

  • doświadczenie w zakresie konserwacji i napraw wtryskarek
  • umiejętności posługiwania się elektronarzędziami i narzędziami UR
  • łatwości w czytaniu rysunku technicznego oraz schematów
  • uprawnienia UDT
  • uprawnienia spawalnicze MIG/MAG

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stałą pracę w renomowanej firmie
  • możliwość awansu na stanowisko zarządzające
  • stawkę 10 000zł/brutto
  • pracę w systemie I-zmianowym, w 2025 II-zmiany
  • docelowo awans na stanowisko osoby zarządzającej zespołem 3-10 osobowym

Zadania

  • wsparcie i pomoc w naprawie i konserwacji form wtryskowych (wtryskarek)
  • tworzenie codziennego planu konserwacji zapobiegawczej
  • przestrzeganie przepisów BHP
  • posługiwanie się elektronarzędziami i narzędziami UR

  • Praca Łódź
  • Pracownik utrzymania ruchu Łódź
  • Konserwator Łódź
  • Mechanik Łódź
  • Konserwator zabytków Łódź
  • Technik mechanik Łódź
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Łódź
  • Specjalista ds. kadr i płac Łódź
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Łódź
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Łódź
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080