Mechanik hydrauliki siłowej - Serwisant
  • Radzionków
Radzionków, Radzionków, Śląskie, Polska
Hydro-Elektra
3. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • diagnozowanie usterek w hydraulicznych systemach siłowych
  • naprawa i konserwacja pomp, zaworów, cylindrów oraz innych komponentów hydrauliki siłowej
  • montaż i demontaż układów hydraulicznych w maszynach przemysłowych
  • przeprowadzanie testów działania oraz kalibracji systemów hydraulicznych
  • porządzanie raportów serwisowych oraz dokumentacji technicznej

WYMAGANIA:

  • wykształcenie techniczne średnie , preferowane w kierunku hydrauliki siłowej lub mechaniki
  • doświadczenie w serwisowaniu i naprawach układów hydrauliki siłowej
  • umiejętność czytania schematów hydraulicznych i technicznych
  • zdolności manualne oraz precyzja w wykonywaniu prac montażowych i naprawczych
  • doświadczenie w zakresie sporządzania dokumentacji technicznej i atestacyjnej maszyn,

  • praktyczna znajomość programów środowiska WINDOWS oraz OFFICE (WORD, EXCEL itp.),

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • umiejętność pracy w grupie,

  • współpraca z działem produkcji,

  • mile widziane doświadczenie i kwalifikacje w dziedzinie elektryki i automatyki górniczej,

OFERUJEMY:
  • samodzielne stanowisko pracy, wykazywanie własnej inicjatywy
  • umowa o pracę,

  • stabilność pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość indywidualnego rozwoju dla pracowników wykazujących inicjatywę,

  • bardzo dobre warunki pracy w młodym i ciekawym zespole,

  • motywacyjny system wynagradzania.

  • praca zmianowa: nie

  • dni pracy: dni robocze (poniedziałek - piątek)

  • godziny pracy: możliwe nadgodziny

  • tryb wypłaty: miesięczna

  • Praca Radzionków
  • Serwisant Radzionków
  • Mechanik Radzionków
  • Hydraulik Radzionków
  • Radzionków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521