Mechanik hydrauliki siłowej | Pracuj od poniedziałku do piąt
  • Ruda Śląska
Ruda Śląska, Ruda Śląska, Śląskie, Polska
HR hub
15. 5. 2024

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy budowlanej, która specjalizuje się w produkcji systemów sprężania, wykorzystywanych między innymi przy produkcji mostów i farm wiatrowych poszukujemy specjalisty:
Mechanika Hydrauliki Siłowej
Lokalizacja – Ruda Śląska
Warunki zatrudnienia: Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą, system pracy dwuzmianowy od poniedziałku do piątku.
Twój zakres obowiązków:
Kompleksowa naprawa maszyn i urządzeń.
Kontrola poprawności działania maszyn i urządzeń.
Konserwacja i kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń.
Udział w montażu i odbiorach technicznych maszyn i urządzeń technicznych.
Staranne i czytelne prowadzenie wszelkiej wymaganej dokumentacji dotyczącej bieżących napraw, profilaktyki oraz napraw maszyn i urządzeń.
Wspomaganie działań pracowników działu utrzymania ruchu w zakresie maszyn i urządzeń z układami hydraulicznymi.
Nasze oczekiwania:
Doświadczenie na pokrewnym stanowisku
Znajomość układów hydraulicznych pracujących pod wysokimi ciśnieniami
Ogólna wiedza z zakresu budowy maszyn
Umiejętność czytania schematów hydraulicznych.
Oferujemy:
Umowa o pracę, system premiowy
Rozwój, szkolenia i warsztaty podnoszące Twoje kwalifikacje zawodowe.
Pakiet świadczeń pozapłacowych, w tym:
o system kafeteryjny - co miesiąc firma doładuje Twoje konto byś mógł zdecydować na co chcesz przeznaczyć dodatkowe środki,
o prywatną opiekę medyczną Luxmed - bo wiemy jak ważne jest zdrowie
o kartę sportową Medicover - Ty decydujesz o wariancie, czy chcesz podstawowy pakiet, a może chcesz rozszerzyć go min. o kręgle i bilard?
o ubezpieczenie grupowe UNIQA - możliwość dopisania pełnoletnich osób towarzyszących,
o ZFŚS - karty przepłacone na święta, wczasy pod gruszą,

  • Praca Ruda Śląska
  • Hydraulik Ruda Śląska
  • Mechanik Ruda Śląska
  • Technik mechanik Ruda Śląska
  • Technik mechanik okrętowy Ruda Śląska
  • Technik mechanik lotniczy Ruda Śląska
  • Ruda Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    125 240
    20 381