Mechanik - Elektryk Zakład Drobiarski w Niepołomicach
  • Niepołomice
Niepołomice, Niepołomice, Polska
CEDROB SPÓŁKA AKCYJNA
19. 4. 2024

Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem - dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Niepołomice

Zadania:

  • utrzymanie ciągłości pracy parku maszynowego
  • lokalizowanie i usuwanie awarii oraz uszkodzeń
  • wykonywanie okresowych przeglądów

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (w szczególności kierunki mechanika, elektronika, elektrotechnika, elektromechanika)
  • uprawnienia SEP do 1 kV lub gotowość do wykonania
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • dyspozycyjność (również w weekendy)
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w pracy przy utrzymaniu ruchu w zakładzie produkcyjnym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (szczegóły podczas rozmowy kwalifikacyjnej)

  • Praca Niepołomice
  • Elektryk Niepołomice
  • Mechanik Niepołomice
  • Niepołomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179