Mechanik / elektromechanik utrzymania ruchu
  • Jarosław
mechanik / elektromechanik utrzymania ruchu
Jarosław, Jarosław, Podkarpackie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 4. 2024

Posiadasz doświadczenie jako mechanik lub elektromechanik utrzymania maszyn?

Praca na warsztacie nie jest dla Ciebie przeszkodą?

Chcesz nadal rozwijać swoje kwalifikacje?

Nie zwlekaj! Aplikuj!

Być może to właśnie na Ciebie czekamy!

Oczekujemy

  • około 2 letniego doświadczenia na stanowisku utrzymania ruchu
  • mile widziane wykształcenie o profilu technicznym
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • praktyczna znajomość maszyn CNC, hydrauliki siłowej i pneumatycznej
  • znajomość dokumentacji technicznej
  • znajomość schematów hydraulicznych i pneumatycznych
  • mile widziane uprawnienia SEP GI E do 1kV

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio u klienta
  • praca na dwie zmiany (6-14,14-22)
  • wynagrodzenie w wysokości 7000 - 7500 zł brutto + premia miesięczna/ kwartalna
  • dodatkowe bonusy: dofinansowanie do posiłków, prywatna opieka medyczna

Zadania

  • bieżące usuwanie awarii i diagnostyka maszyn
  • wykonywanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń określonych w harmonogramach
  • udział w remontach i modernizacjach maszyn i urządzeń
  • praca z dokumentacją techniczną
  • gospodarowanie materiałem oraz powierzonymi narzędziami potrzebnymi do pracy
  • współpraca z innymi służbami utrzymania ruchu oraz serwisami zewnętrznymi

  • Praca Jarosław
  • Elektromechanik Jarosław
  • Mechanik Jarosław
  • Jarosław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190