Mechanik - Elektromechanik utrzymania ruchu
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
CLAVEY
21. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie poleceń bezpośredniego przełożonego w zakresie wynikającym z zajmowanego stanowiska.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe: mechanik, elektryk, elektromechanik lub pokrewne,
  • Znajomość podstaw mechaniki / elektryki,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej urządzeń,
  • Zdolności manualne,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.
  • Uprawnienia energetyczne G1, G2.

To oferujemy

  • Zatrudnienie od zaraz,
  • Możliwość nabycia cennych umiejętności i zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • Szkolenia techniczne,
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole,
  • Pakiet socjalny – dofinansowanie wakacji,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • System premiowy.

  • Praca Poznań
  • Pracownik utrzymania ruchu Poznań
  • Elektromechanik Poznań
  • Mechanik Poznań
  • Technik mechanik Poznań
  • Technik mechanik okrętowy Poznań
  • Technik mechanik lotniczy Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 863
    20 748