MECHANIK / ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY
  • Rybnik
Rybnik, Rybnik, Silesian Voivodeship, Polska
Stawowy Group Sp. z o.o. Sp. k.
14. 7. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • bieżąca diagnostyka i naprawa pojazdów
  • wykonywanie napraw elektromechanicznych pojazdów
  • montaż, kontrola i naprawa układów elektrycznych
  • wykonywanie okresowych przeglądów i badań diagnostycznych z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi
  • wykonywanie zleconych napraw i kontrola jakości wykonanych prac zgodnie ze standardami marki
  • dbanie o powierzone narzędzia i czystość stanowiska pracy.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie
  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • posiadane certyfikaty- mile widziane
  • prawo jazdy kategorii B
  • samodzielność oraz umiejętność organizacji czasu pracy
  • dokładność
  • umiejętność pracy w zespole oraz pracy z klientem

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności
  • długofalową współpracę
  • pakiet szkoleń umożliwiający podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • pracę z zespołem, dla którego motoryzacja jest pasją
  • dodatkowe ubezpieczenie
  • dopłatę do karty Multisport

  • Praca Rybnik
  • Rzeczoznawca samochodowy Rybnik
  • Mechanik Rybnik
  • Elektromechanik Rybnik
  • Technik mechanik Rybnik
  • Technik mechanik okrętowy Rybnik
  • Technik mechanik lotniczy Rybnik
  • Rybnik - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544