Mechanik / elektromechanik
  • Świdnica
mechanik / elektromechanik
Świdnica, Świdnica, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
2. 10. 2024

Praca w firmie produkcyjnej z branży elektrycznej w Świebodzicach.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko mechanika / elektromechanika.

Praca tylko na 1 zmianę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy!

Oczekujemy

  • dobrej znajomości rysunku technicznego
  • mile widziane wykształcenie techniczne w kierunku: mechanik, elektromechanik, elektryk, ślusarz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (pełne składki ZUS, zdrowotne itd)
  • możliwość przejścia na umowę bezpośrednio z firmą
  • wynagrodzenie od 4500 - 5000zł brutto (w zależności od doświadczenia)
  • premię roczną do 11%
  • pracę tylko 1 zmianę + wolne weekendy
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego
  • pakiet dodatkowych korzyści np: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe

Zadania

  • obsługa elektronarzędzi
  • wiercenie / gwintowanie
  • praca na dokumentacji technicznej

  • Praca Świdnica
  • Elektromechanik Świdnik
  • Elektromechanik Świdnica
  • Mechanik Świdnica
  • Mechanik Świdnik
  • Świdnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521