Mechanik działu utrzymania ruchu
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
INCOM POLSKA SP. Z O.O.
6. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Usuwanie awarii maszyn i instalacji
  • Wykonywanie planowych przeglądów i remontów
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (schematy, rysunki)
  • Raportowanie awarii zgodnie z zasadami obowiązującymi w Firmie
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części maszyn
  • Zgłaszanie usprawnień celem eliminacji problemów awarii
  • Współpraca z innymi działami w zakładzie
  • Dbanie o porządek na podległym obszarze

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie minimum zawodowe techniczne/mechaniczne
  • Znajomość mechaniki maszyn i urządzeń
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
  • Znajomość maszyn CNC
  • Uprawnienia SEP do 1Kv

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premia
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Bezpłatny transport z centrum do pracy i z pracy
  • Możliwość rozwoju oraz awansu
  • Przyjazna atmosfera w pracy
  • Program poleceń pracowniczych 2000 zł
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Imprezy integracyjne i upominki okazjonalne
  • Prywatna opieka medyczna

  • Praca Szczecin
  • Pracownik utrzymania ruchu Szczecin
  • Kierownik działu personalnego Szczecin
  • Mechanik Szczecin
  • Technik mechanik Szczecin
  • Technik mechanik okrętowy Szczecin
  • Technik mechanik lotniczy Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584