Mechanik (do przygotowania zawodowego na stanowisko maszynisty)
  • Białystok
Białystok, Białystok, Podlaskie, Polska
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie prac związanych z utrzymaniem i naprawą maszyn, urządzeń, sprzętu i elektronarzędzi w celu zapewnienia prawidłowej eksploatacji,
  • wykonywanie prac związanych z przeglądami okresowymi maszyn i urządzeń w celu zapewnienia ich prawidłowego funkcjonowania,
  • konserwowanie maszyn, narzędzi, urządzeń i sprzętu niezbędnego do prac utrzymaniowo-naprawczych infrastruktury kolejowej w celu zapewnienia ciągłej gotowości technicznej,
  • udział w pracach załadunkowych i wyładunkowych elementów nawierzchni kolejowej w celu przygotowania do prac utrzymaniowo-naprawczych,
  • realizacja przygotowania zawodowego w celu uzyskania uprawnień maszynisty (po odbyciu szkolenia i zdaniu egzaminu, zatrudnienie na stanowisku maszynisty).

WYMAGANIA:
  • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub zasadnicze branżowe,
  • dyspozycyjność (praca ma charakter delegacji i może obejmować teren całego kraju),
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę.

Mile widziane kwalifikacje:

  • wykształcenie zawodowe na kierunku/specjalności: mechanika, elektryka lub sterowanie ruchem kolejowym,
  • licencja maszynisty.

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • ulgi na przejazdy koleją w Polsce i za granicą.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w terminie do dnia 30.04.2024.

  • Praca Białystok
  • Maszynista Białystok
  • Maszynista sceny Białystok
  • Mechanik Białystok
  • Pracownik na wysokościach Białystok
  • Technik mechanik Białystok
  • Technik mechanik okrętowy Białystok
  • Technik mechanik lotniczy Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179