Mechanik/Diagnosta pojazdów ciężarowych – BELGIA
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
TASKHELP
25. 5. 2024

Jesteś doświadczonym mechanikiem, który poszukuje nowych wyzwań i chce rozpocząć pracę za granicą? Firma z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, posiadająca nowoczesny warsztat w Belgii, otwiera przed Tobą drzwi do kariery na stanowisku Mechanika/Diagnosty Pojazdów Ciężarowych. Dołącz do zespołu ekspertów i pracuj z najnowszymi technologiami!
Miejsce pracy: Belgia
Opis stanowiska: Firma z dużym, nowoczesnym warsztatem w Belgii poszukuje doświadczonego mechanika/diagnosty pojazdów ciężarowych. Do Twoich obowiązków będzie należeć serwisowanie i konserwacja pojazdów ciężarowych, głównie MAN, SCANIA, Volvo, DAF.
Wymagania:
- Doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika/diagnosty pojazdów ciężarowych.
- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
- Gotowość do pracy za granicą.
- Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych.
Mile widziane:
- Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie: 22 euro/h.
- Stabilne zatrudnienie na podstawie belgijskiej umowy o pracę.
- Zakwaterowanie obok miejsca pracy.
- Miłą atmosferę i pomoc polskojęzycznego koordynatora.
Jak aplikować:
Telefon: 669 900 493
Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś i rozpocznij swoją przygodę zawodową w Belgii!

  • Praca Wrocław
  • Diagnosta Wrocław
  • Diagnosta laboratoryjny Wrocław
  • Mechanik Wrocław
  • Technik mechanik Wrocław
  • Technik mechanik lotniczy Wrocław
  • Technik mechanik okrętowy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080