Mechanik / Automatyk maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Gutowo Małe, k. Wrześni
wielkopolskie, Gutowo Małe, k. Wrześni, wielkopolskie, Polska
SIGVARIS S.A.
29. 8. 2024

SIGVARIS S.A. należy do szwajcarskiej firmy SIGVARIS GROUP, który jest światowym liderem w produkcji medycznej odzieży uciskowej.

Obecnie do Zespołu Utrzymania Ruchu poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Zadania:

  • Zapewnienie ciągłości pracy i efektywnego funkcjonowania maszyn dziewiarskich
  • Instalacja, demontaż, obsługa i regulacja maszyn i urządzeń
  • Diagnozowanie awarii i szybkie reagowanie w celu minimalizacji czasu przestoju
  • Realizowanie regularnych przeglądów oraz konserwacji
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi i Urzędem Dozoru Technicznego
  • Wsparcie produkcji w zakresie obsługi maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • Doświadczenie w utrzymaniu ruchu maszyn produkcyjnych np. na stanowisku Mechanik, Elektromechanik, Automatyk
  • Umiejętność szybkiego diagnozowania problemów, konserwacji i napraw maszyn produkcyjnych

  • Umiejętność obsługi sprzętu technicznego i pomiarowego
  • Znajomość rysunku technicznego, posługiwania się dokumentacją techniczną, czytania schematów elektrycznych
  • Znajomość zasad BHP w dziale utrzymania ruchu

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej organizacji z wyróżnieniem Best Quality Employer 2023
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Pakiet benefitów pracowniczych m.in. ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, dofinansowanie wypoczynku
  • Kompleksowe wdrożenie na stanowisko pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Praca wielkopolskie
  • Mechanik wielkopolskie
  • Operator maszyn wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567